GİZLİHAZİNELER DEFİNECİLER AKADEMİSİ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Koltuk Taşı
Cuma Eyl. 01, 2017 11:19 pm tarafından horosanlı

» Scorpion gpr
Ptsi Ağus. 28, 2017 8:17 am tarafından ramses28

» 2013 -OCAK AYI İŞTİMASI YAPALIM Bİ GARDAŞLARDAN KİMLER VAR.
Çarş. Tem. 06, 2016 10:29 am tarafından korasoglu

» 14-mart-2015
C.tesi Mart 14, 2015 8:32 am tarafından BORAN38

» KARE-DİKDÖRTGEN OYMALAR ve ÇÖZÜM UYĞULAMALARI
Ptsi Eyl. 29, 2014 5:08 am tarafından kılıç3838

» sümbül...
Salı Eyl. 02, 2014 12:36 pm tarafından Battal Ebrail

» taşın üçgen şeklinde delinmesi bir define işareti midir?
Çarş. Ara. 18, 2013 8:05 am tarafından 56476364528

» deneme
C.tesi Kas. 23, 2013 7:54 pm tarafından CANTAR

» buldugumuz bir taş
Ptsi Eyl. 09, 2013 3:54 am tarafından cansu

» Eski rum evleri ve definesi
Ptsi Eyl. 09, 2013 3:46 am tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 8:28 am tarihinde online oldu.
RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

son 6 ayda Türkiye'de UFO

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 son 6 ayda Türkiye'de UFO Bir Ptsi Ocak 10, 2011 3:56 am

CANTAR

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi,
son 6 ayda Türkiye'de UFO ihbar sayısının 1476, bunlardan 371'nin
digital fotoğraf veya videosunun olduğunu açıkladı. Görsel materyaller
üzerinde yapılan analizler sonucunda 54 tanesinde (39 fotoğrafla 15
video da) UFO kategorisine giren cisimler olduğunu açıkladı. Dernek
Başkanı Haktan Akdoğan, diğer %86'sının ise; uydu, Venüs, Çin feneri,
kuş, leke, ışık yansıması ve yanılsama gibi açıklanabilir doğal
fenomenler olduğu belirtti. Gözlemlerin yapıldığı bölgelerin ise,
İstanbul ve çevresi, Antalya, Alanya,Fethiye, Ordu, Bursa, Samsun,
Ankara, İzmir, Aksaray, Afyon, Uşak, Kayseri, Sivas, Edirne, Bilecik,
Çanakkale, Eskişehir, Safranbolu, Kıbrıs, Adıyaman, İzmit, Bolu olduğu
kaydedildi.

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/12733/16727595/1/turkiye-semalarinda-gorulduler.aspx

Paramız Artmadı Senin 1 Paran,Benimde hala 1 Param Var.
Bende 1 Bilgi Vardı.
Sendede 1 Bilgi Bilgileri Değiştirdik.
Bak Şimdi Seninde 2 bilgin.
Benimde 2 bilgim oldu...

---***İŞTE BİZ BUNA PAYLAŞIM DİYORUZ***---

(HAYATA DAİR CEVAPLARI TAM ÖĞRENMİŞTİK Kİ SORULARI YENİ SORULARLA DEĞİŞTİRDİLER)...
http://gizlihazineler.yetkin-forum.com

2 KUMBURGAZ UFO Bir Çarş. Şub. 09, 2011 3:22 am

CANTAR

ALINTIDIR.............

KUMBURGAZ UFO 2009 ve Moai Heykelleri
•

KUMBURGAZ UFO 2009 ve MOAİLER

Geçtiğimiz yıl ve yakın zamanda İstanbul – Kumburgaz’da yaptığı çekimlerle büyük ilgi uyandıran emekli site bekçisi ve Ufo gözlemcisi Yalçın YALMAN ile bu görüntüleri uluslararası platformlarda tüm dünyaya açıklayan Haktan Akdoğan’ ın servis ettiği 2009 Kumburgaz - UFO çekimleri arasında bir kare oldukça ilgimi çekti. 17 mayıs 2009 saat 03:06 A.M. tarihli çekimlerde uzay aracının tam tepe orta noktasında bir kokpit ve pilot ( dünya dışı varlık - ddv ) göze çarpıyor. Görüntülere uzak ve yakın plan bakıldığında uzun ve iri bir kafa yapısı dikkati çekiyor , görüntü kalitesi çok da kötü olmamakla birlikte sanki biraz daha iyi bir kamerayla bakılsa yüz hatları tam olarak belli olacakmış gibi görünüyor. Yine de şu haliyle de benim için oldukça tatmin edici görüntüler olduğunu söyleyebilirim. Çünkü yukarıdaki kareye dikkatle bakarsanız kokpit içinde kafası gözüken ddv ‘nin bizlere hiç de yabancı olmayan çok yakından tanıdığınız bir simaya neredeyse tıpatıp benzediğini görebilirsiniz. O kafa yapısına uygun standart insandan çok daha iri - devasa vücutları olduğunu düşünüyorum , araçla kıyaslandığında kokpitin yüksekliği kadar ve kokpiti tamamen kaplayan bir kafa silueti görünüyor. Hatta iri burun, tepeye yakın göz ve kulak kısımları da neredeyse apaçık kendini belli ediyor. Bu sima çok tanıdık, inanın ben kafa yapısını, bu suratı daha önce gördüm ve gördüğüm yeri çok çok iyi hatırlıyorum…

PASKALYA ADASI – MOAİ’ LERİN SIRRI ÇÖZÜLÜYOR MU ?

Moailer, Büyük Okyanus'ta, Şili'nin 3600 km batısındaki Paskalya Adası'nda yapılan yekpare taş figürlerdir. Heykellerin dinsel anlamı tam olarak bilinmemekte, iskelet biçiminde yaşadığına inanılan ataları temsil ettikleri sanılmaktadır. Erkek figürler moai kavakava, dişi figürler de moai pæpæ adıyla anılır. Moai bazen bereket törenlerinde, ama genellikle hasat kutlamalarında kullanılır, ilk toplanan ürünler çevrelerine yığılırdı. Heykellerin en büyüğü 20,65 m. boyundadır.

Moailerin sırrı günümüzde halen çözülememekle birlikte bu taş heykellerin yerlilerin kadim atalarına ait olduğu sanılmaktadır.

TÜBİTAK RAPORU

Kumburgaz – UFO Görüntüleri Tübitak’ın çok geniş imkanları ve titiz çalışması sonucu incelenmiştir. Bu çalışmalar sonucunda özetle yetkililer bu görüntülerin uzaydan gelen bir cisim olduğunu söylemelerinin doğru olmayacağını ancak görüntülerin fake – kurgu –düzmece olmadığını, en azından tanımlanamayan cisim statüsüne girebileceğini ifade etmişlerdir.

SONUÇ

Benim şahsi kanaatim , bu görüntüler size göre gerçek veya sahte olabilir artık bunun kararını sizler verirsiniz. Ancak ben derim ki eğer ki bu bir kokpitse, eğer ki bu kokpitte bir DDV oturuyorsa, bu gördüğümüz iri ve uzun kafa dünya üzerinde bir tek paskalyada var ve adı da MOAİ. Çekimlerde görülen DDV’ ğa ait kafanın bir MOAİ kafası olduğu resmen ortadadır. Dikkatle bakmanıza bile gerek yok üstünkörü baksanız bile görüntü kalitesi şu haliyle de bu tespiti yapmanızı sağlayacak kadar tatmin edici.

Dünya dışından bin yıllar önce gelerek yeryüzünde medeniyetleri kuran atalarımız uzun zaman sonra kendilerini yeniden gösterdi ve ben bunların sadece MOAİ’ lerle sınırlı olmadığını düşünüyorum. Bence dünyamızın tarihinde bir çok dünya dışı medeniyetin parmağı ve izleri var. En azından şu an Moailerin karşımızda tüm heybetiyle boy gösterdiklerini söyleyebilirim. Sanırım çok yakında yeniden aramıza inecekler ve eskiden olduğu gibi YERYÜZÜNE ADALETLE HÜKMEDECEKLER. Artık bu durumun acı sonuçlarını kendini PEYGAMBER ZANNEDEN DANDİK DÜNYA LİDERLERİ DÜŞÜNSÜN…

Sizi bu resimlerle ve derin düşüncelerle başbaşa bırakıyorum… Gerçekler içinizde biryerlerde, o gerçekleri sadece siz çekip çıkarabilirsiniz, ben ancak yol gösterebilirim…

AYRINTILI GÖRÜNTÜLERİ ve AÇIKLAMALARI

http://www.siriusufo.org adresinde bulabilirsiniz.

DAHA KALİTELİ VE TEMİZ GÖRÜNTÜLER İÇİN;

http://www.siriusufo.org/uforum/forum_posts.asp?TID=8302&PN=14

http://img13.imageshack.us/img13/3517/aufzeichnen2r.jpg

ÖNEMLİ NOT : İlk yaptığım gözlemlerin ardından kokpit görüntüsünü belli oranlarda zoomlayarak ve çeşitli filtreler kullanarak yaptığım incelemelerde "duru görü" yöntemiyle içerideki canlının yüz hatları ile ilgili yeni bulgular elde ettim.

Tam profilden görüntü alındığını varsayarak ; zaman zaman kızılmaskeye ( çizgiroman kahramanı ) benzer , zaman zaman da tipik alien ( roswel - otopsi görüntülerindeki griler ) görüntüleri aldım.+ Yarım profil daha sola dönük varsayarak, iri sumocu kafasına benzer bir görüntü aldım.

Ancak birinci seçenekteki varsayım oldukça kuvvetli olmakla birlikte , Moai benzetmesi varsayımı da halen geçerlidir. Tüm "duru görü" gözlemlerimdeki ortak nokta ; kokpitte oturan canlının tıpkı bizler gibi ağzı, burnu, gözü ve kulağı olmasıdır. Bunu da özellikle üstüne basa basa vurgulamak istiyorum...

Paramız Artmadı Senin 1 Paran,Benimde hala 1 Param Var.
Bende 1 Bilgi Vardı.
Sendede 1 Bilgi Bilgileri Değiştirdik.
Bak Şimdi Seninde 2 bilgin.
Benimde 2 bilgim oldu...

---***İŞTE BİZ BUNA PAYLAŞIM DİYORUZ***---

(HAYATA DAİR CEVAPLARI TAM ÖĞRENMİŞTİK Kİ SORULARI YENİ SORULARLA DEĞİŞTİRDİLER)...
http://gizlihazineler.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]