GİZLİHAZİNELER DEFİNECİLER AKADEMİSİ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Koltuk Taşı
yuvarlak oymalar Icon_minitimeCuma Eyl. 01, 2017 11:19 pm tarafından horosanlı

» Scorpion gpr
yuvarlak oymalar Icon_minitimePtsi Ağus. 28, 2017 8:17 am tarafından ramses28

» 2013 -OCAK AYI İŞTİMASI YAPALIM Bİ GARDAŞLARDAN KİMLER VAR.
yuvarlak oymalar Icon_minitimeÇarş. Tem. 06, 2016 10:29 am tarafından korasoglu

» 14-mart-2015
yuvarlak oymalar Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2015 8:32 am tarafından BORAN38

» KARE-DİKDÖRTGEN OYMALAR ve ÇÖZÜM UYĞULAMALARI
yuvarlak oymalar Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2014 5:08 am tarafından kılıç3838

» sümbül...
yuvarlak oymalar Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2014 12:36 pm tarafından Battal Ebrail

» taşın üçgen şeklinde delinmesi bir define işareti midir?
yuvarlak oymalar Icon_minitimeÇarş. Ara. 18, 2013 8:05 am tarafından 56476364528

» deneme
yuvarlak oymalar Icon_minitimeC.tesi Kas. 23, 2013 7:54 pm tarafından CANTAR

» buldugumuz bir taş
yuvarlak oymalar Icon_minitimePtsi Eyl. 09, 2013 3:54 am tarafından cansu

» Eski rum evleri ve definesi
yuvarlak oymalar Icon_minitimePtsi Eyl. 09, 2013 3:46 am tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 8:28 am tarihinde online oldu.
RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

yuvarlak oymalar

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1yuvarlak oymalar Empty yuvarlak oymalar Bir Perş. Tem. 01, 2010 7:01 pm

kurt ini

kurt ini

yuvarlak oymalar Starwars6
yuvarlak oymalar 1001403z
Uploayuvarlak oymalar 11052010263
Uploaded with ImageShack.usded with [URL=httyuvarlak oymalar 11052010264
Uploaded with ImageShack.usp://imageshack.us]ImageShack.u
ustalar doğalmıdır

2yuvarlak oymalar Empty Geri: yuvarlak oymalar Bir Perş. Tem. 01, 2010 7:16 pm

styla

styla

yuvarlak oymalar Default1
Tamamen doğal geldi bana . Saygılarımla

3yuvarlak oymalar Empty BENCE DOĞAL DEĞİL SANIRIM Bir Perş. Tem. 01, 2010 9:58 pm

CANTAR

CANTAR

yuvarlak oymalar Default6
kurt ini kardeşim birinci resimdeki kayayı bir yokla bakalım resmi büyüterek baktığında muntazam bir dikdörtgen alan işlenmiş kayanın içi mühim olabilir ayrıca sol tarafa doğru bir kanal var dikdörtgen işlemenin üst tarafında o taraf yoğunlaş bir de arazi görüntülerini atsa idin olasılıkları paylaşabilirdik.Ayrıca birinci resimdeki kayanın yanındaki toprak yapısı çok ilginç sanki elenmiş gibi işaretlerin olduğu yeri fotograflamada biraz daha itina daha fazla fotograf çekme ve paylaşımda paylaşma ikinci resimdeki oymalarda bana pek doğal gelmedi çok sert kaya gurubunda o kadar oyuğu doğanın kendi açma şansı zayıf bence
saygılarımla

http://gizlihazineler.yetkin-forum.com

4yuvarlak oymalar Empty sa Bir Cuma Tem. 02, 2010 1:24 am

kurt ini

kurt ini

ustam enterasan bu fotoların hepsi aynı kaya üstünde bana doğal geldi gibi onun için çevrev fotosu atmadım hatta kanallı oyma diye açtığım konudaki oymada aynı kayada sayılır toprak yapısına gelince orayı 5 metreden fazla kazmışlar çok temiz bir toprak çıkmış başka bir emare yoktu oralarda yani kazılan yer çok rahat gitmiş ancak bir emare olduğunu sanmıyorum çünki yanlış yeri eşelemişler.

5yuvarlak oymalar Empty çevre fotoları Bir Cuma Tem. 02, 2010 11:52 pm

kurt ini

kurt ini

usta dediğim gibi kanallı oymada aynı kayada bu resim çevre çakıllamasından oymaların olduğu kaya kütlesine bakış fotoların devamı gelecek ancak siteyi açınca ekran çok büyük oluyor bendemi bir hata var acaba
yuvarlak oymalar 1001411d
Upyuvarlak oymalar 1001412
Uploaded with ImageShack.usloaded with [URLyuvarlak oymalar 1001413ri
Uploaded with ImageShack.us=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
bu resimde çevrede bulunan küçük taş yığmalar bunların kenarlarında kösnü delikleri çok

6yuvarlak oymalar Empty Geri: yuvarlak oymalar Bir C.tesi Tem. 03, 2010 12:18 am

asel

asel

yuvarlak oymalar Default3
yuvarlak oymalar 1001403z1154x865

s a amcaya katılıyorum çok güzel bi dikdörtgen işlenmiş büyütünce belli oluyo bi yokla kurtini ustam

7yuvarlak oymalar Empty Geri: yuvarlak oymalar Bir C.tesi Tem. 03, 2010 12:21 am

styla

styla

üstatlarıma saygılar. ben bazi detayları gözden kacirmisim .

8yuvarlak oymalar Empty Geri: yuvarlak oymalar Bir C.tesi Tem. 03, 2010 12:54 am

kurt ini

kurt ini

CANTAR demiş ki:kurt ini kardeşim birinci resimdeki kayayı bir yokla bakalım resmi büyüterek baktığında muntazam bir dikdörtgen alan işlenmiş kayanın içi mühim olabilir ayrıca sol tarafa doğru bir kanal var dikdörtgen işlemenin üst tarafında o taraf yoğunlaş bir de arazi görüntülerini atsa idin olasılıkları paylaşabilirdik.Ayrıca birinci resimdeki kayanın yanındaki toprak yapısı çok ilginç sanki elenmiş gibi işaretlerin olduğu yeri fotograflamada biraz daha itina daha fazla fotograf çekme ve paylaşımda paylaşma ikinci resimdeki oymalarda bana pek doğal gelmedi çok sert kaya gurubunda o kadar oyuğu doğanın kendi açma şansı zayıf bence
saygılarımla

usta bu fotoları çektiğim zamanlar biraz acemi zamanlardı ancak zamanla bunu öğreniyoruz resimleri bile siteye atarken karışık çıkıyordu ancak son attığım resimler biraz daha olumlu düzenli dediğiniz gibi kaya yapısı çok sert ancak aşırı çatlamalar kırıklar var bu kaya yapısında ve burada çok var küme küme kayalık

9yuvarlak oymalar Empty Geri: yuvarlak oymalar Bir C.tesi Tem. 03, 2010 1:05 am

kurt ini

kurt ini

SA asel kardeşim ben bu resimleri çekerken biraz dikkat ettim aslında ama oyma bana doğalgibi geldi birde dikdörtgenin bir tarafı temiz sanki insan eli değmiş gibi ancak alt tarafı yosunlu kararmış buda beni caydırdı yöreyi sen tahmin edersin oymanın önünü kazmışlar bayağıda derin kazmışlar ta kaya kütlesinin altına girmişler toprak yumuşak gitmiş ancak tahmin ediyorum yanlış yeri eşelemişler bence varsa kaya kütlesinin bir yerlerinde

10yuvarlak oymalar Empty Geri: yuvarlak oymalar Bir C.tesi Tem. 03, 2010 1:44 am

asel

asel

a s kurtini ustam inşallah yanlış tahminetmiyorumdur buralarda fazla gezmeye devam eder sen karşılacaz seninle az kaldı ama yakaöıza kırmızı birer gül takalımda birbirimizi tanıyalım sıkıntı olmasın yuvarlak oymalar Icon_biggrin yuvarlak oymalar Icon_biggrin yuvarlak oymalar Icon_biggrin yuvarlak oymalar Icon_biggrin

kayayı biraz suyla yıkayıp öyle çekseydin abi fotoyu belli olurdu o zaman

11yuvarlak oymalar Empty çevreye ait bir kaç foto daha Bir Ptsi Tem. 05, 2010 12:47 am

kurt ini

kurt ini

yuvarlak oymalar 1001504
Uploaded with ImageShack.us

yuvarlak oymalar 1001505e

yuvarlak oymalar 1001506ig

yuvarlak oymalar 1001507e

kayanın yanı kuru toprak dikkat çekiyormu
yuvarlak oymalar 1001535n

burasıda enteresan
yuvarlak oymalar 1001536
Uploaded with [URL=hhttps://redcdn.net/ihimizer/img10/1923/1001537h.jpg" alt="" />
Uploaded with ImageShack.usttp://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

burdada sanki mezar yeri gibi
yuvarlak oymalar 1001543

12yuvarlak oymalar Empty sa Bir Ptsi Tem. 05, 2010 1:00 am

kurt ini

kurt ini

asel demiş ki:a s kurtini ustam inşallah yanlış tahminetmiyorumdur buralarda fazla gezmeye devam eder sen karşılacaz seninle az kaldı ama yakaöıza kırmızı birer gül takalımda birbirimizi tanıyalım sıkıntı olmasın yuvarlak oymalar Icon_biggrin yuvarlak oymalar Icon_biggrin yuvarlak oymalar Icon_biggrin yuvarlak oymalar Icon_biggrin

kayayı biraz suyla yıkayıp öyle çekseydin abi fotoyu belli olurdu o zaman

kardeş sıkıntı olmaz merak etme yanımda termuzdan sana çay ısmarlarım biz anlaşırız, asıl çaylar soğuyor bu arada .....
bu resimleri çekerken biraz acemi idim şimdi yukarıda attıklarımıda incele hepsini aynı zamanda çekmiştim sagılar

13yuvarlak oymalar Empty Geri: yuvarlak oymalar Bir Ptsi Tem. 05, 2010 3:05 am

styla

styla

selam. bir mekanda iki horoz ötmez Very Happy ya sen ordan gidecen ya asel üstadım . Very Happy ( sonra kavga cıkmasın Very Happy )

14yuvarlak oymalar Empty Geri: yuvarlak oymalar Bir Ptsi Tem. 05, 2010 3:05 am

styla

styla

Çaylar soğudu , bende gelebilirim oralardayım barii çayı yeniden demleyelim. Very Happy

15yuvarlak oymalar Empty Geri: yuvarlak oymalar Bir Ptsi Tem. 05, 2010 5:01 am

asel

asel

s a ustam ne sıkıntısı olabilirki bi çay içer biraz muhabbet eder geliriz hepsi o ama mezar dediğin yer bencede doğru tahmin dizme kayayla hem belli etmişler hemde korumuşlar kolay gele abi nasibin bol olsun inşallah

yuvarlak oymalar 10015431022x766d

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]