GİZLİHAZİNELER DEFİNECİLER AKADEMİSİ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Koltuk Taşı
Cuma Eyl. 01, 2017 11:19 pm tarafından horosanlı

» Scorpion gpr
Ptsi Ağus. 28, 2017 8:17 am tarafından ramses28

» 2013 -OCAK AYI İŞTİMASI YAPALIM Bİ GARDAŞLARDAN KİMLER VAR.
Çarş. Tem. 06, 2016 10:29 am tarafından korasoglu

» 14-mart-2015
C.tesi Mart 14, 2015 8:32 am tarafından BORAN38

» KARE-DİKDÖRTGEN OYMALAR ve ÇÖZÜM UYĞULAMALARI
Ptsi Eyl. 29, 2014 5:08 am tarafından kılıç3838

» sümbül...
Salı Eyl. 02, 2014 12:36 pm tarafından Battal Ebrail

» taşın üçgen şeklinde delinmesi bir define işareti midir?
Çarş. Ara. 18, 2013 8:05 am tarafından 56476364528

» deneme
C.tesi Kas. 23, 2013 7:54 pm tarafından CANTAR

» buldugumuz bir taş
Ptsi Eyl. 09, 2013 3:54 am tarafından cansu

» Eski rum evleri ve definesi
Ptsi Eyl. 09, 2013 3:46 am tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 8:28 am tarihinde online oldu.
RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

OK İŞARETİ AYAK İZİ VE F HARFİNE BENZER İŞARET

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

CANTAR

BİRİNCİ FOTODAKİ OK VE ÖNÜNDEKİ OYUK İŞARETİ ARASINDAKİ MESAFE ÖLÇÜLDÜGÜNDE 10 CM.GELDİGİ GÖRÜLDÜ..
OKUN İSTİKAMETİNDE 100 ADIM GİDİLDİGİNDE YERDE ÜZERİNDE F HARFİ OLAN ÜÇ TANE TAŞ BULUNDU..
F HARFLİ TAŞLAR ÜÇGEN OLUŞTURACAK ŞEKİLDE KONULMUŞTU..
F LERİN 5 METRE AŞAGISINDA İKİ OYUK OLAN TAŞ BULUNDU..
F LERDEN İKİSİ OK YÖNÜNE BİRİ TERS İSTİKAMETE BAKIYORDU..
5 METRE ALTTAKİ YUVARLAK TAŞDAKİ OYUKLAR DIŞDAN FARKLI İÇDEN BİRLEŞİKDİ VE ÖNÜ KAZILMIŞTI.. 2.5 METREYE İNİLDİGİNDE AÇILAN YERİN İÇİNDEN MALININ ALINDIGI SANILIYOR

Enlarge this imageSayfayı küçültmek Gercek boyutunu görmek için buraya tıklayınız

Enlarge this imageSayfayı küçültmek Gercek boyutunu görmek için buraya tıklayınız

isterdimki tam çözümünü göstereyim.
tam çözüm için bölgede çalışma yapmak lazım.
burada benim çalışma yapma imkanım yok.

sol ayak;

bu ayak izinde şimdilik 4 adet yönümüz var. topuk kısmında ufak kare oyma, sağında oyma , ayağın baktığı yön ve sol ayak olduğu için sol yön.

öncelikle ayağın hemen önünden baktığı yönde mal yada mallar alınmış.

mal alınan kayada hemen solda 3 adet oyma var. bunları belirttim.

bu resimde ayağın topuk kısmındaki oymanın yönü.
burda en sağda işaretlediğim çok büyük bir koltuk taşı.
hemen solundaki kayada 3 adet oyma ve büyük yuvarlak içine aldığım yer ayağın topuk kısmındaki kare oymanın tahmini gösterdiği ağacın olduğu yer.
aslında bu bölgede hemen hemen her kayada işaret mevcut.
ben kırmızı okla ufak kare oyma ve yönünü belirttim.

ağacın dibindeki kayada oyma ve kanalı.

aynı kayada 2 adet daha oyma.

burda ayağın sol arka kısmını gösterdim. en sağ ilk resimlerde mal alınmış yer. okla gösterdiğim kaya mezarı ve öndeki kayadada çeşitli oyma işaretler.

açılmış kaya mezarının solundaki kayada yuvarlak ve dikdörtgen oyma.

bu resimde daha geriden. okla belirttiğim yer kaya mezarı , kare içine aldığım yer ayak izinin olduğu bölüm.

kaya mezarının net fotolarını çekemedim. büyük bir kayanın içi oyulmuş ve üstünden yanlardan destekle kapatılmış. az çok aşağıdaki yere benziyor. tabi bunun gibi ön tarafı açık yada kırılmış değil. bu yerde aynı bölgededir.

konu başlığında yazdığım gibi tam çözüm değildir.
civardaki çoğu işareti bu ayak izine göre buldum.
ayağın sağ tarafındaki oyma yönündede farklı oymalar buldum açılmamış bir yer olmadığından göstermemin gereği yok.
az çok işaretleri bilen arkadaşlar hedefin nerde yada nerelerde olduğunu kestirebilirler.
bu konudaki amaç bu tip ayak işareti bulan arkadaşların araziyi dikkatlice incelemeleridir.

demekki burada 1cm 10 adıma tekabül etmiş oldu zamana göre 1cm ye 1 adım zamana göre 1 cm e 10 adım olmuş demekki veya önce 1 cm e 1 adım olmazsa 1cm ye 10 adım olarak araştırma yapmak lazım.

Paramız Artmadı Senin 1 Paran,Benimde hala 1 Param Var.
Bende 1 Bilgi Vardı.
Sendede 1 Bilgi Bilgileri Değiştirdik.
Bak Şimdi Seninde 2 bilgin.
Benimde 2 bilgim oldu...

---***İŞTE BİZ BUNA PAYLAŞIM DİYORUZ***---

(HAYATA DAİR CEVAPLARI TAM ÖĞRENMİŞTİK Kİ SORULARI YENİ SORULARLA DEĞİŞTİRDİLER)...
http://gizlihazineler.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]