GİZLİHAZİNELER DEFİNECİLER AKADEMİSİ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Koltuk Taşı
ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_minitimeCuma Eyl. 01, 2017 11:19 pm tarafından horosanlı

» Scorpion gpr
ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_minitimePtsi Ağus. 28, 2017 8:17 am tarafından ramses28

» 2013 -OCAK AYI İŞTİMASI YAPALIM Bİ GARDAŞLARDAN KİMLER VAR.
ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_minitimeÇarş. Tem. 06, 2016 10:29 am tarafından korasoglu

» 14-mart-2015
ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2015 8:32 am tarafından BORAN38

» KARE-DİKDÖRTGEN OYMALAR ve ÇÖZÜM UYĞULAMALARI
ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2014 5:08 am tarafından kılıç3838

» sümbül...
ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2014 12:36 pm tarafından Battal Ebrail

» taşın üçgen şeklinde delinmesi bir define işareti midir?
ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_minitimeÇarş. Ara. 18, 2013 8:05 am tarafından 56476364528

» deneme
ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_minitimeC.tesi Kas. 23, 2013 7:54 pm tarafından CANTAR

» buldugumuz bir taş
ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_minitimePtsi Eyl. 09, 2013 3:54 am tarafından cansu

» Eski rum evleri ve definesi
ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_minitimePtsi Eyl. 09, 2013 3:46 am tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 0 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 8:28 am tarihinde online oldu.
RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

ustaların dikkatine yardım bekliyorummm

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Empty ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Bir Ptsi Ağus. 30, 2010 6:57 pm

CANTAR

CANTAR

ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Default6
ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Small-water-snake-on-white-rock-cr

metin taşcı aydın28 akbaba ve diğer ustalar arazide taşın üzerinde böyle bir yılan var kıvrılmış bir yere bakar vaziyette duruyor burası nasıl bir yer araştırma yapmakta fayda varmı konuyu cevapsız bırakmayın lütfen burada yakında bir dere akar su yok taşa sırtımı veremem zira yılan bir yerlere kaçabilir sonra bulamam ama metin usta cesurdur taşa arkasını sırtını verebilir bu konuda yardım bekliyorum...

http://gizlihazineler.yetkin-forum.com

2ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Empty Geri: ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Bir Ptsi Ağus. 30, 2010 8:27 pm

kurt ini

kurt ini

ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Starwars6
sa cantar ustam yılanda omega işareti var kuyruk kısmı yön veriyor gidebildiğiniz kadar kuyruk kısmına doğru gidiniz.belki yolunuz buralara düşer son nokta işareti olarak.
ustam espiriniz güzeldi sabah sabah gülmeye ihtiyaç vardı teşekkürler

3ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Empty Geri: ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Bir Ptsi Ağus. 30, 2010 9:52 pm

Misafir

Misafir
Yılan işinle Metin ilgilenir kaya işinlede taşçı bizede malı götürmek kalır bounce bounce bounce

4ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Empty Geri: ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Bir Ptsi Ağus. 30, 2010 10:41 pm

CANTAR

CANTAR

ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_eek ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_biggrin ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_biggrin ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_biggrin ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_biggrin ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_biggrin ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_lol ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_eek ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_eek

5ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Empty Geri: ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Bir Ptsi Ağus. 30, 2010 11:34 pm

Misafir

Misafir
s.a..
he dimi gocaman usta yılanla metin ilgilensin belki korkarda bana yalvarır bu arada sen nerden çıktın la koca usta hoş geldin...

6ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Empty Geri: ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Bir Salı Ağus. 31, 2010 8:58 am

Misafir

Misafir
TAŞÇI sen yılana arkanı dön ve
hiç kıpraşma
yılan sana yönü gösterecek gösterirkende
gözlerinden ateş fışkıracak Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz Razz

7ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Empty Geri: ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Bir Salı Ağus. 31, 2010 9:30 am

CANTAR

CANTAR

yılanın mı taşcının mı gözlerinden ateş fışkıracak Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz Razz

8ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Empty Geri: ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Bir Salı Ağus. 31, 2010 9:32 am

Misafir

Misafir
TAŞÇI NIN GÖZÜNDEN yaşla karışık ateş fışkıracak

9ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Empty Geri: ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Bir Salı Ağus. 31, 2010 6:25 pm

Misafir

Misafir
Olan yine taşçıya oldu vahh taşçı vahhhhh hemde ne vahhhh.Taşçı bu metine dikkat ettttttt.

10ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Empty Geri: ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Bir Çarş. Eyl. 01, 2010 3:29 am

aydin-28

aydin-28

ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Default5
o biii erkek yılan degersizdir.fazla ugraşmaya degmez.onun üretkenini arayıp bulmak gerekir.oda benim uzmanlık alanım ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_biggrin ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_biggrin

11ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Empty Geri: ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Bir Çarş. Eyl. 01, 2010 8:26 am

Misafir

Misafir
uzmanlık alanına girer hemi aydın al kullan depe depe ben başa çıkamadım bu insan yiyen karıncayla sen göster ona hakikisini METİNE ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Icon_biggrin

12ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Empty Geri: ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Bir Çarş. Eyl. 01, 2010 8:54 am

Misafir

Misafir
o biii erkek yılan degersizdir.fazla ugraşmaya degmez.onun üretkenini arayıp bulmak gerekir.oda benim uzmanlık alanım

S.a Aydın kardeş yalnışın var o dişi yılan erkeğini bekliyor oda Taşçımı bilmem Laughing Laughing

13ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Empty Geri: ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Bir Çarş. Eyl. 01, 2010 8:59 am

OZANKENTLİ

ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Default3
sevgili cantar amca ustalarım taze işareti buldular nasılda yorum yapıyorlar... yılan işareti olupta yorum yapılmazmı. fakat dikkat edelim yılan bir acayip duruyor başı bir yerde kuyruğu bir yerde hani yöne gitseniz sizi sokacağım der gibi burda yapılacak tek şey yol yakınken uzak durmak en doğrusu bu... espiri anlayışınıza hayran kaldım amca saygılar...

14ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Empty Geri: ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Bir Paz Eyl. 05, 2010 9:03 am

hattap

ustaların dikkatine yardım bekliyorummm Default3
slm amca sırtını yılana verip kaçmak lazım yoksa bilmem

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]